On Line rezervace

REZERVACE - střelnice je plně obsazena 2-3 týdny dopředu. Vzhledem k vytížení přijímáme pouze online rezervace. Termíny jsou vypsané na 4-6 týdnů dopředu. Telefonicky či mailem je třeba upřesnit větší skupiny a další individuální objednávky. Pro rezervace využíváme externí aplikaci - SuperSaaS.cz

Rezervační kalendáře

  1. Kurz přípravy k získání ZP
    Kurzy jsou vypsány předem, k absolvování zkoušek nejsou povinné, ale pro hladký průběh zkoušky je příprava vhodná. Cena kurzu je 2 500Kč a rozsah jsou 2 lekce po 3 hodinách a základní nácvik střelby +případné doplnění podle individuálních potřeb.  Informace jak získat ZP a kam podávat žádosti najdete zde: http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/
  2. REZERVACE STAVU
    Pro držitele ZP a doprovod. Cena za stav je 200Kč/hod. Rezervovat lze minimálně 1 hodinu, maximální doba rezervece není omezena. Pro rezervaci vyžadujeme registraci a uvedení telefonu a mailu. Rezervace potvrzujeme 7 dní předem, pokud nastane změna, zasíláme včas info.
  3. REZERVACE STAVU S INSTRUKTOREM
    Určeno pro zájemce o střelbu bez ZP, nebo pro individuální přípravu ke zkouškám. Cena za stav + instruktora je 600Kč/hod a obsah si domluvíte na místě, není třeba objednávat dopředu.

Ceny uvedené u jednotlivých kalendářů jsou uvedeny pouze za stav. Neobsahují žádný pronájem zbraně, střeliva a terče. (v ceně kursu je základní střelba obsažena)