On Line rezervace

REZERVACE - střelnice bývá plně obsazena. Vzhledem k vytížení preferujeme  online rezervace. Telefonicky či mailem je to možné také, ale střelnice není v provozu mimo vyznačené dny a časy. Objednávky delších časů či větších skupin nám avizujte mailem, budeme volat zpět pro upřesnění. Termíny jsou vypsané na 4-6 týdnů dopředu.

Rezervační kalendáře

 1. Kurz přípravy k získání ZP
  Kurzy jsou vypsány předem, k absolvování zkoušek nejsou povinné, ale pro hladký průběh zkoušky je příprava vhodná. Cena kurzu je 2 500Kč a rozsah jsou 2 lekce po 3 hodinách a základní 1h nácvik střelby +případné doplnění podle individuálních potřeb.  Informace jak získat ZP a kam podávat žádosti najdete zde: http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/

 2. REZERVACE STAVU
  Pouze pro držitele ZP a střelce v jejich doprovodu. Cena za stav je 200Kč/hod. Rezervovat lze minimálně 1 hodinu, maximální doba rezervece není omezena. Pro rezervaci vyžadujeme registraci a uvedení telefonu a mailu - pokud nastane změna, zasíláme včas info.

 3. REZERVACE STAVU S INSTRUKTOREM
  Určeno pro zájemce o střelbu bez zbrojního průkazu, nebo pro individuální přípravu ke zkouškám. Cena za stav + instruktora je 600Kč/hod a obsah si domluvíte na místě, není třeba objednávat dopředu.

 4. Přihláška do soutěže
  Pro závody pořádané na střelnici U lovčího Huberta. Na den a čas závodu bude vytvořen slot pro daný počet závodníků + náhradníky.

Ceny uvedené u jednotlivých kalendářů jsou uvedeny pouze za stav. Neobsahují žádný pronájem zbraně, střeliva a terče. (jen v v ceně kursu je již základní hodina se střelbou obsažena)